HİZMETLERİMİZ

bornova psikolog bireysel terapi danışmanlığı

BİREYSEL TERAPİ

Kişisel veya sosyal konularda çeşitli zorluklarla karşılaşan bireyler için hayatlarındaki sorunlara karşı farkındalık kazanmasını ve istediği hedefe ulaşmasında bireye yol gösterip çözüm sunmayı hedefler.

bornova psikolog aile terapisi danışmanlığı

AİLE TERAPİSİ

Ailenin tümünün bir bütün olarak ele alınarak aile üyelerinin birbiriyle ilişklilerinde aksayan yönlenlerinin ortaya çıkartılarak çözüme kavuşması için tüm aile üyeleri ile birlikte yürütülen ortak bir seanstır.

bornova psikolog aile ebeveyn eğitimi danışmanlığı

EBEVEYN EĞİTİMİ DANIŞMANLIĞI

Anne ve baba rolünü üstlenen ebeveynlere yönelik sunulan bu danışmanlık türünde, ebeveynlerin çocuklarını sağlıklı bir şekilde yetiştirmelerini sağlamaları hedeflenir.

bornova psikolog çocuk terapisi danışmanlığı

ÇOCUK DANIŞMANLIĞI

Çocukluk döneminde karşılaşılan bazı davranış ve uyum problemlerinin ilerleyen yıllarda daha büyük problemlere dönüşmemesi için zamanında müdahale edilerek çözümlenmesini sağlar.

bornova psikolog ergen terapisi danışmanlığı

ERGEN TERAPİSİ

Ergenlik döneminde birey bedensel, ruhsal ve toplumsal alanda değişim ve dönüşüme uğrayabilir. Ergen danışmanlığının amacı, ergenin geçirdiği bu zorlu dönemde ona yardımcı olmaya çalışmaktır.

bornova psikolog evlilik öncesi çift danışmanlığı

EVLİLİK ÖNCESİ ÇİFT DANIŞMANLIĞI

Evlilik öncesi çiftler arasındaki uyumu arttırıp oluşacak aile yapısına katkı sağlar.

bornova psikolog evlilik terapisi danışmanlığı

EVLİLİK TERAPİSİ

Eşlerin birbirleriyle ve çevreleriyle olan sorunlarının çözümünde psikososyal destek ve eğitim ile görev dağılımı ve farkındalıklarının gelişmesi için destek sağlanır.

bornova psikolog cinsel terapi danışmanlığı

CİNSEL TERAPİ

Çiftler arasında yaşanan cinsel sorunlara yönelik uygulanan terapi şeklidir. Doğru cinsel eğitim ile çiftler arasındaki cinsel çatışmaları çözmeyi ve psikolojik dengelerini sağlamayı hedefler.